Zapraszamy do zapoznania się ze składem reprezentacji Polski! Poniżej lista zawodników z dostępnymi pełnymi biogramami.

Dostępna jest również  prezentacja ze składem z podziałem zawodników na dyscypliny sportowe:

Reprezentacja Polski

paralekkoatletyka
Paralekkoatletyka
parakolarstwo
Parakolarstwo
paraplywanie
Parapływanie
paralucznictwo
Parałucznictwo
paratenis-stolowy
Paratenis stołowy
szermierka-na-wozkach
Paraszermierka
powerlifting
Podnoszenie ciężarów
tenis-na-wozkach
Tenis na wózkach
parakajakarstwo
Parakajakarstwo
parawioslarstwo
Parawioślarstwo
strzelectwo-sportowe
Parastrzelectwo
parabadminton
Parabadminton

Michał Stawicki
( TZSN "Start" Tarnów - Tarnów, ul. Bitwy pod Studziankami 8; kontakt: tzsn.start@gmail.com www.start-tarnow.pl )
Anna Trener-Wierciak
( AZS AWF Kraków - Kraków, ul. Śniadeckich 12F; kontakt: biuro@azs-awf.pl www.azs-awf.pl )
Renata Kałuża
( VeloActiv - Kraków, ul. Chałupnika 12F/2; kontakt: veloaktiv1@gmail.com )
Rafał Szumiec
( VeloActiv - Kraków, ul. Chałupnika 12F/2; kontakt: veloaktiv1@gmail.com )
Kamil Otowski
( IKS AWF Warszawa - Warszawa, ul. Marymoncka 34 (AWF); kontakt: www.integracyjny.pl )
Przemysław Drąg
( LKS "Gol-Start" Częstochowa - Częstochowa, ul. Tkacka 5; kontakt: gol-start@czestochowa.powiat.pl )
Łukasz Ciszek
( ZSiR "Start" Kielce - Kielce, ul. Kołłątaja 4; kontakt: startkielce@gmail.com start-kielce.com )
Mirosław Madzia
( IKS Cieszyn - Cieszyn, pl. Poniatowskiego 9/17; kontakt: iks.cieszyn@gmail.com )
Rafał Rocki
( IKS Atak Elbląg: Elbląg, ul. Robotnicza 68; kontakt: iksatak@interia.pl www.atak.pl )
Piotr Kosewicz
( WZSN Start Wrocław - Wrocław, ul. Notecka 12; kontakt: wzsstart@post.pl www.start.wroclaw.pl )
Róża Kozakowska
( TZSN "Start" Tarnów - Tarnów, ul. Bitwy pod Studziankami 8; kontakt: tzsn.start@gmail.com www.start-tarnow.pl )
Bartosz Górczak
( GZSN "Start" Gorzów Wielkopolski - Gorzów Wielkopolski, ul. Drzymały 10; kontakt: start.gorzowwlkp@gmail.com www.start.gorzow.pl )
Marek Wietecki
( GZSN "Start" Gorzów Wielkopolski - Gorzów Wielkopolski, ul. Drzymały 10; kontakt: start.gorzowwlkp@gmail.com www.start.gorzow.pl )
Joanna Mazur
( TZSN "Start" Tarnów - Tarnów, ul. Bitwy pod Studziankami 8; kontakt: tzsn.start@gmail.com www.start-tarnow.pl )
Renata Śliwińska
( GZSN "Start" Gorzów Wielkopolski - Gorzów Wielkopolski, ul. Drzymały 10; kontakt: start.gorzowwlkp@gmail.com www.start.gorzow.pl )
Michał Głąb
( GZSN "Start" Gorzów Wielkopolski - Gorzów Wielkopolski, ul. Drzymały 10; kontakt: start.gorzowwlkp@gmail.com www.start.gorzow.pl )
Tomasz Ściubak
( SSiRON "Start" Bydgoszcz - Bydgoszcz, ul. Gdańska 163; kontakt: start.bydgoszcz@vp.pl )
Krystian Giera
( SKS Renegat Inowrocław - Inowrocław, ul. Solna 20; kontakt: cfrenegat.inowroclaw@wp.pl )
Dominika Putyra
( Stowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzących "SYRENKA" - Warszawa, ul. Deotymy 41; kontakt:cross.warszawa@vp.pl )
Tomasz Jakimczuk
( ZSN Start Zielona Góra - Zielona Góra, ul. Urszuli 14; kontakt: zsr@start.zgora.pl )
Krzysztof Żyłka
( IKS Jezioro Tarnobrzeg - Tarnobrzeg, ul. Św. Barbary 1; kontakt: z_radek@poczta.fm, kontakt@ikstarnobrzeg.pl www.ikstarnobrzeg.pl )
Marta Fidrych
( IKS AWF Warszawa - Warszawa, ul. Marymoncka 34 (AWF); kontakt: www.integracyjny.pl )
Patrycja Haręza
( Victoria 1918 Jaworzno - Jaworzno, ul. Celników 3; kontakt: victoria1918jaworzno@wp.pl )
Mariusz Tomczyk
( WZSN Start Wrocław - Wrocław, ul. Notecka 12; kontakt: wzsstart@post.pl www.start.wroclaw.pl )
Sławomir Szymański
( WZSN Start Wrocław - Wrocław, ul. Notecka 12; kontakt: wzsstart@post.pl www.start.wroclaw.pl )
Grzegorz Lanzer
( SSN Start Koszalin - Koszalin, ul Jedności 4; kontakt: ssnstartkoszalin@o2.pl )
Paulina Przywecka-Puziak
( SSiRON "Start" Bydgoszcz - Bydgoszcz, ul. Gdańska 163; kontakt: start.bydgoszcz@vp.pl )
Alicja Jeromin (Fiodorow)
( RSSiRON "Start" Radom - Radom, ul. Maratońska 1; kontakt: rssiron@onet.pl )
Justyna Franieczek
( Stowarzyszenie Przyjazna Wieś - Skrzatusz, ul. Brezy 1; kontakt: st.przyjaznawies@gmail.com )
Tomasz Paulinski
( SSiRON "Start" Bydgoszcz - Bydgoszcz, ul. Gdańska 163; kontakt: start.bydgoszcz@vp.pl )
Mateusz Owczarek
( RSSiRON "Start" Radom - Radom, ul. Maratońska 1; kontakt: rssiron@onet.pl )
Maciej Nalepka
( IKS Jezioro Tarnobrzeg - Tarnobrzeg, ul. Św. Barbary 1; kontakt: z_radek@poczta.fm, kontakt@ikstarnobrzeg.pl www.ikstarnobrzeg.pl )
Paulina Woźniak
( KSI Start Szczecin - Szczecin, ul. Litewska 20; kontakt: start-szczecin@post.pl www.start-szczecin.pl )
Marzena Zięba
( TZSN "Start" Tarnów - Tarnów, ul. Bitwy pod Studziankami 8; kontakt: tzsn.start@gmail.com www.start-tarnow.pl )
Mateusz Surwiło
( ZSN Start Zielona Góra - Zielona Góra, ul. Urszuli 14; kontakt: zsr@start.zgora.pl )
Bartosz Tyszkowski
( GZSN "Start" Gorzów Wielkopolski - Gorzów Wielkopolski, ul. Drzymały 10; kontakt: start.gorzowwlkp@gmail.com www.start.gorzow.pl )
Lech Stoltman
( GZSN "Start" Gorzów Wielkopolski - Gorzów Wielkopolski, ul. Drzymały 10; kontakt: start.gorzowwlkp@gmail.com www.start.gorzow.pl )
Aleksandra Tecław
( Kolarski Klub Tandemowy "Hetman" - Lublin, ul. Jana Sawy 5/13; kontakt: info@hetman-cycling.eu )
Jakub Tokarz
( WZSN Start Wrocław - Wrocław, ul. Notecka 12; kontakt: wzsstart@post.pl www.start.wroclaw.pl )
Maciej Sochal
( SSN Start Koszalin - Koszalin, ul Jedności 4; kontakt: ssnstartkoszalin@o2.pl )
Janusz Rokicki
( IKS Cieszyn - Cieszyn, pl. Poniatowskiego 9/17; kontakt: iks.cieszyn@gmail.com )
Dariusz Pender
( IKS AWF Warszawa - Warszawa, ul. Marymoncka 34 (AWF); kontakt: www.integracyjny.pl )
Michał Nalewajek
( IKS AWF Warszawa - Warszawa, ul. Marymoncka 34 (AWF); kontakt: www.integracyjny.pl )
Milena Olszewska
( GZSN "Start" Gorzów Wielkopolski - Gorzów Wielkopolski, ul. Drzymały 10; kontakt: start.gorzowwlkp@gmail.com www.start.gorzow.pl )
Joanna Mendak
( PSSON Start Białystok - Białystok, ul. Włókiennicza 4; kontakt: startbialystok@gmail.com )
Maciej Lepiato
( GZSN "Start" Gorzów Wielkopolski - Gorzów Wielkopolski, ul. Drzymały 10; kontakt: start.gorzowwlkp@gmail.com www.start.gorzow.pl )
Justyna Kozdryk
( RSSiRON "Start" Radom - Radom, ul. Maratońska 1; kontakt: rssiron@onet.pl )
Kamila Kubas
( ZSN Start Zielona Góra - Zielona Góra, ul. Urszuli 14; kontakt: zsr@start.zgora.pl )
Marta Piotrowska
( WZSN Start Wrocław - Wrocław, ul. Notecka 12; kontakt: wzsstart@post.pl www.start.wroclaw.pl )
Lucyna Kornobys
( WZSN Start Wrocław - Wrocław, ul. Notecka 12; kontakt: wzsstart@post.pl www.start.wroclaw.pl )
Faustyna Kotłowska
( GZSN "Start" Gorzów Wielkopolski - Gorzów Wielkopolski, ul. Drzymały 10; kontakt: start.gorzowwlkp@gmail.com www.start.gorzow.pl )
Robert Jachimowicz
( SSN Start Koszalin - Koszalin, ul Jedności 4; kontakt: ssnstartkoszalin@o2.pl )
Piotr Grudzień
( ZSN Start Zielona Góra - Zielona Góra, ul. Urszuli 14; kontakt: zsr@start.zgora.pl )
Michał Derus
( TZSN "Start" Tarnów - Tarnów, ul. Bitwy pod Studziankami 8; kontakt: tzsn.start@gmail.com www.start-tarnow.pl )
Patryk Chojnowski
( KSI Start Szczecin - Szczecin, ul. Litewska 20; kontakt: start-szczecin@post.pl www.start-szczecin.pl )
Katarzyna Kozikowska
( WZSN Start Wrocław - Wrocław, ul. Notecka 12; kontakt: wzsstart@post.pl www.start.wroclaw.pl )
Natalia Partyka
( KSI Start Szczecin - Szczecin, ul. Litewska 20; kontakt: start-szczecin@post.pl www.start-szczecin.pl )
Igor Hrehorowicz
( WZSN Start Wrocław - Wrocław, ul. Notecka 12; kontakt: wzsstart@post.pl www.start.wroclaw.pl )
Alan Ogorzałek
( WZSN Start Wrocław - Wrocław, ul. Notecka 12; kontakt: wzsstart@post.pl www.start.wroclaw.pl )
Jolanta Majka
( KSI Start Szczecin - Szczecin, ul. Litewska 20; kontakt: start-szczecin@post.pl www.start-szczecin.pl )
Michał Gadowski
( KSI Start Szczecin - Szczecin, ul. Litewska 20; kontakt: start-szczecin@post.pl www.start-szczecin.pl )
Emilia Babska
( CWKS "Legia" Warszawa Sekcja Strzelecka - Warszawa, ul. Łazienkowska 3; kontakt: kontakt@strzelectwo-legia.pl www.strzelectwo-legia.pl )
Filip Rodzik
( Skorpion Polkowice - Polkowice, ul. Borówkowa 5a; kontakt: biuro@skorpion-polkowice.pl skorpion-polkowice.pl )
Dorota Bucław
( IKS AWF Warszawa - Warszawa, ul. Marymoncka 34 (AWF); kontakt: www.integracyjny.pl )
Szymon Sowiński
( ZSN Start Zielona Góra - Zielona Góra, ul. Urszuli 14; kontakt: zsr@start.zgora.pl )
Rafał Lis
( SRS "Szansa-Start" Gdańsk - Gdańsk, ul. Puszkina 8/1a; kontakt: biuro@szansa-gdansk.pl szansa-gdansk.pl )
Adrian Castro
( IKS AWF Warszawa - Warszawa, ul. Marymoncka 34 (AWF); kontakt: www.integracyjny.pl )
Kinga Dróżdż
( IKS AWF Warszawa - Warszawa, ul. Marymoncka 34 (AWF); kontakt: www.integracyjny.pl )
Aleksander Kossakowski
( RSSiRON "Start" Radom - Radom, ul. Maratońska 1; kontakt: rssiron@onet.pl )
Michał Kotkowski
( SSR Start Poznań - ul. Zacisze 2, 60-829 Poznań tel: (61) 848 31 89, e-mail: start@start.org.pl )
Oliwia Jabłońska
( WZSN Start Wrocław - Wrocław, ul. Notecka 12; kontakt: wzsstart@post.pl www.start.wroclaw.pl )
Krzysztof Wasilewski
( RSSiRON "Start" Radom - Radom, ul. Maratońska 1; kontakt: rssiron@onet.pl )
Jagoda Kibil
( RSSiRON "Start" Radom - Radom, ul. Maratońska 1; kontakt: rssiron@onet.pl )
Justyna Kiryła
( Kolarski Klub Tandemowy "Hetman" - Lublin, ul. Jana Sawy 5/13; kontakt: info@hetman-cycling.eu )
Joanna Oleksiuk
( KSI Start Szczecin - Szczecin, ul. Litewska 20; kontakt: start-szczecin@post.pl www.start-szczecin.pl )
Krzysztof Ciuksza
( GZSN "Start" Gorzów Wielkopolski - Gorzów Wielkopolski, ul. Drzymały 10; kontakt: start.gorzowwlkp@gmail.com www.start.gorzow.pl )