Bez kategorii

WYNIKIKategoria/KonkurencjaKlasa MiejsceNazwisko i ImięKraj






GOALBALL





Międzynarodowy Turniej w Golball Summer Games, Wągrowiec 2023
1
POLAND 1


2
POLAND UNDER 19


3
CZECH REPUBLIC


4
POLAND 2



5
ROMANIA







STATUETKIBEST SCOLLER (Król Strzelców Turnieju) – MARCIN CZERWIŃSKI, POLAND U19




MVP (Najwszechstronniejszy zawodnik turnieju) – LUCAS VALER, CZECH REPUBLIC




BEST DEFENDER (Najlepszy obrońca turnieju) – SZYMON TYBURSKI, POLAND 1














TENIS STOŁOWYclass



TABLE TENNISklasa wózków
1CZUPER RafałPOLAND

wheelchairs class
2USTINOV DanilPOLAND


ex aequo3-3CHAMOT JanuszPOLAND


3-3JABŁOŃSKI LechPOLAND







klasa łączona 6-7
1RADOVANOVIC MihailoSERBIA

class 6-7
2MAŃTURZ PiotrPOLAND


ex aequo3-3SABA PatrykPOLAND


3-3MARTINELLI RobertoITALY







klasa łączona 8-10
1BRUSCHI MirkoITALY

combined class 8-10
2BARTOSIK DominikPOLAND


ex aequo3-3KOWALSKI KamilPOLAND


3-3OSTOJA-SOLECKI JakubPOLAND













kategoria OPEN
1KOSTADINOVIĆ StefanSERBIA

open category
2TALAR WiktorPOLAND


ex aequo3-3BRUSCHI MirkoITALY


3-3KOWALSKI KamilPOLAND






ŁUCZNICTWOcompetition



ARCHERYCompound Men Open 50m
1Pavlík Marcel SLOVAKIA

Łuki bloczkowe, mężczyźni 50m
2Dorič Martin SLOVAKIA



3Veber MartinSLOVAKIA







Compound Women Open 50m
1Markintatova Kseniya POLAND

Łuki bloczkowe, kobiety 50m
2Brandtlova Tereza CZECH REPUBLIC



3Čerňanská Martina SLOVAKIA







Recurve Men i Women 70m
1Michał PuzioPOLAND

łuki klasyczne, mężczyźni i kobiety 70 m
2Chmielewski MarcinPOLAND



3Szczepaniuk AndrzejPOLAND







Recurve Men Open  30m
1Gontkiewicz JakubPOLAND

łuki klasyczne, mężczyźni 30 m
2Kaźmierczak SzymonPOLAND



3Rumiej RobertPOLAND







Open Integrative Archery Competition 10m
1Kaźmierczak SzymonPOLAND

Otwarte Integracyjne Zawody Łucznicze 10m
2Duplak MartinSLOVAKIA



3Novakova Michaela SLOVAKIA












PŁYWANIEcompetition



SWIMMINGWomen, 50M FREESTYLE
1KARDASZ NadiaPOLAND

styl dowolny
2PIEC AlicjaPOLAND



3POGORZELSKA-HILLEBRANDTNETHERLANDS







Men, 50M FREESTYLE
1KRZYSZKOWSKI OliwierPOLAND

styl dowolny
2KALISZ KonradPOLAND



3SOROKA OliwierPOLAND







Women, 100m Breaststroke
1PIEC AlicjaPOLAND

styl klasyczny
2TER BEEK LydiaNETHERLANDS



3MEDVEDOVA DominikaSLOVAKIA







Men, 100m Breaststroke
1SZOSTAK BartoszPOLAND

styl klasyczny
2PODGORSKI HubertPOLAND



3SINCL OndrejCZECH REPUBLIC







Women, 50m Backstroke
1BACKX-DE BACKER JeanneNETHERLANDS

styl grzbietowy
2KARDASZ NadiaPOLAND



3PIEC AlicjaPOLAND







Men, 50m Backstroke
1SOJA IgorPOLAND

styl grzbietowy
2KALISZ KonradPOLAND



3KRZYSZKOWSKI OliwierPOLAND







Men, 400m Freestyle
1KOZLOWSKI AleksPOLAND

styl dowolny
2SOJA IgorPOLAND



3KRZYSZKOWSKI OliwierPOLAND







Women, 50m Butterfly
1KARDASZ NadiaPOLAND

styl motylkowy




Men, 50m Butterfly
1SOROKA OliwierPOLAND

styl motylkowy
2KALISZ KonradPOLAND



3SOJA IgorPOLAND







Men, 200m Medley
1KOWALIK AndrzejPOLAND

styl zmienny
2SZOSTAK BartoszPOLAND







Women, 100m Freestyle
1TER BEEK LydiaNETHERLANDS

styl dowolny
2MEDVEDOVA DominikaSLOVAKIA







Men, 100m Freestyle
1KOWALIK AndrzejPOLAND

styl dowolny
2SOROKA OliwierPOLAND



3KALISZ KonradPOLAND







Women, 50m Breaststroke
1PIEC AlicjaPOLAND

styl klasyczny
2KARDASZ NadiaPOLAND



3MEDVEDOVA DominikaSLOVAKIA







Men, 50m Breaststroke
1SZOSTAK BartoszPOLAND

styl klasyczny
2PODGORSKI HubertPOLAND



3SINCL OndrejCZECH REPUBLIC







Men, 100m Butterfly
1KOWALIK AndrzejPOLAND

styl motylkowy
2SOROKA OliwierPOLAND







Women, 100m Backstroke
1TER BEEK LydiaNETHERLANDS

styl grzbietowy
2MEDVEDOVA DominikaSLOVAKIA



3AUGUSTYNOVA SonaCZECH REPUBLIC







Men, 100m Backstroke
1SOJA IgorPOLAND

styl grzbietowy
2KRZYSZKOWSKI OliwierPOLAND



3KALISZ KonradPOLAND







Men, 200m Freestyle
1SOJA IgorPOLAND

styl dowolny
2PODGORSKI HubertPOLAND



3KALISZ KonradPOLAND












HANDBIKE





kategoria łączona, MEN MH1-MH2
1Kacalski, PiotrPOLAND

combined category MEN MH1-MH2
2Komorowski, HubertPOLAND

start wspólny
3Čorej, JozefSLOVAKIA







kategoria, MEN MH3
1Szumiec, RafałPOLAND

category MEN MH3
2Hudec, MilošSLOVAKIA

start wspólny
3Wiśniewski, MarekPOLAND







kategoria MEN MH4
1Wilk, RafałPOLAND

category  MEN MH4
2Staszkiewicz, JakubPOLAND

start wspólny
3Sochaj, PawełPOLAND







kategoria łaczona, FEMALE WH3-WH4
1Oroszová, AnnaSLOVAKIA

combined category FEMALE WH3-WH4
2Lewera, KatarzynaPOLAND

start wspólny
3Bronowicz, KarolinaPOLAND







OPEN, FEMALE
1Szuter, EwaPOLAND

strat wspólny i czasówka w kategorii open










kategoria łączona, MEN MH1-MH2
1Čorej, JozefSLOVAKIA

combined category MEN MH1-MH2
2Kacalski, PiotrPOLAND

czasówka
3Balle PeterDENMARK







kategoria, MEN MH3
1Szumiec, RafałPOLAND

category MEN MH3
2Hudec, MilošSLOVAKIA



3Wiśniewski, MarekPOLAND







kategoria MEN MH4
1Wilk, RafałPOLAND

category  MEN MH4
2Staszkiewicz, JakubPOLAND



3Sochaj, PawełPOLAND







kategoria łaczona, FEMALE WH3-WH4
1Oroszová, AnnaSLOVAKIA

combined category FEMALE WH3-WH4
2Bronowicz, KarolinaPOLAND



3Lewera, KatarzynaPOLAND