STRONA GŁÓWNA > Aktualności > ROWING HARD – Extreme challenge 2017
Aktualności

ROWING HARD – Extreme challenge 2017

Dnia 12 lutego 2017 r. w boxie CrossFit GCW w Warszawie odbędą się extremalne zawody na ergometrach wioślarskich dla osób niepełnosprawnych i sprawnych. Celem imprezy jest promocja aktywności fizycznej wśród osób z niepełnosprawnościami, integracja przez sport oraz zakup sprzętu fitness dostosowanego dla osób niepełnosprawnych.

Na zawodach pojawią się najlepsi crossfitowcy, którzy staną do walki o zwycięstwo w mieszanych parach. Droga do sukcesu nie będzie prosta – przed każdym uczestnikiem wiele kilometrów do przepłynięcia a konkurencja nie zna litości. Zawodnicy nie rywalizują wyłącznie o tytuł czempiona. Wszystkich połączy wspólny cel – zakup nowoczesnego sprzętu sportowego, z którego będą mogli korzystać uczestnicy zajęć prowadzonych przez Avalon EXTREME. Będzie to możliwe tylko wtedy, gdy wspólnymi siłami pokonają dystans wskazany przez Organizatora.

W przerwie zawodów będzie można wziąć udział w sportowych atrakcjach i wygrać gadżety przygotowane przez Avalon EXTREME i CrossFit GCW.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą kibicować swoim faworytom oraz są ciekawi czy zawodnikom uda się pobić challenge ROWING HARD!

Na imprezę zapraszają: Avalon EXTREME oraz CrossFit GCW.