STRONA GŁÓWNA > Aktualności > PKPar oficjalnym partnerem projektu #NaszaPasjaTwójRuch!
Aktualności

PKPar oficjalnym partnerem projektu #NaszaPasjaTwójRuch!

Polski Komitet Paraolimpijski został oficjalnym partnerem projektu #NaszaPasjaTwójRuch. Jego inicjatorem jest fundacja Nie Wiedząc Przeszkód. 

Prowadzone przez Paulina Woźniak treningi oraz warsztaty psychoedukacyjne z Joanną Budzis zyskują od teraz prawdziwie olimpijskiego ducha! Jesteśmy dumni, iż tak znakomity partner docenia nasze działania i pragnie współtworzyć z nami ten niezwykle ważny dla nas projekt!

Publikowane na oficjalnym profilu FB Fundacji NIE WIDZĄC PRZESZKÓD kilkuminutowe filmy z treningami, które specjalnie dla Was prowadzi Paulina Woźniak, czyli dwukrotna medalistka Igrzysk Paraolimpijskich w pływaniu od teraz publikowane będą w każdą środę o godz. 11:00 – najbliższy odbędzie się 27 maja.

Żeby dodać nieco pikanterii do naszych treningów, wprowadzamy element rywalizacji. Dla osób, które będą wykazywać szczególną aktywność podczas wspólnych ćwiczeń prowadzonych przez Paulinę, nasza trenerka po ostatnich zajęciach wybierze najlepszą piątkę, która otrzyma od nas fantastyczne nagrody! Fajnie poćwiczyć przy jakiejś rytmicznej muzyce, prawda? Przydałby się do tego przenośny głośnik?  Co zrobić, by prócz lepszego samopoczucia zyskać coś jeszcze? Pod każdym klipem z Pauliną wrzucajcie fotki lub filmiki, na których pokazujecie jak ćwiczycie z naszą mistrzynią! Kto wie, może to właśnie Ciebie wybierze medalistka igrzysk, mistrzostw świata i Europy?

Pamiętając o tym, że nie tylko ciało się liczy, postanowiliśmy przeprowadzić również grupowe zajęcia z psychologiem sportu – Joanną Budzis, która bez wątpienia jest mistrzynią w swoim fachu. Absolwentka University of Pittsburgh (USA) oraz Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Olimpijka, wicemistrzyni Europy w pływaniu, wielokrotna mistrzyni i rekordzistka Polski. Zawodniczka amerykańskiej drużyny uniwersyteckiej PITT I Dywizji Ligi NCAA i kapitan drużyny akademickiej. Założycielka STREAMLINE Leadership Academy – pierwszego w Polsce centrum psychoedukacji sportowców. Prelegentka ogólnopolskich konferencji szkoleniowych dla trenerów. Ponadto prowadzi warsztaty i szkolenia dla trenerów, zawodników oraz rodziców z obszaru różnych dyscyplin sportowych, w tym olimpijskich i paraolimpijskich. Robi wrażenie, prawda?

Jesteś trenerem drużyny, która zrzesza sportowców niepełnosprawnych? Trenujecie na terenie Krakowa? Zapraszamy do kontaktu, a na pewno uda nam się wspólnie zadbać również o kondycję umysłową Twoich zawodników!

INFORMACJA: Z powodu sytuacji panującej w naszym kraju, zajęcia będą odbywać się online przy użyciu w pełni dostępnego narzędzia.

Kontakt:
tel.+48 693 773 106
tel. +48 512 996 454
email: kontakt@niewidzacprzeszkod.pl

Czekamy na Wasze zgłoszenia i życzymy udanej zabawy podczas treningów!