STRONA GŁÓWNA > Aktualności > PKPar gra z WOŚP – wylicytuj wspólny trening narciarski z prezesem!
Aktualności

PKPar gra z WOŚP – wylicytuj wspólny trening narciarski z prezesem!

Polski Komitet Paraolimpijski gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Pieniądze w tegorocznym finale zbierane są na walkę z sepsą, a orkiestra zagra dla wszystkich – małych i dużych! Wspierając ten cel, wystawiamy na aukcję możliwość wspólnego treningu narciarskiego z prezesem Łukaszem Szeligą.

lukasz szeliga pe piztal 2005 gs 2
fot. archiwum PZSN Start

Paraolimpijskie emocje zna od podszewki – jako zawodnik, trener kadry paranarciarzy alpejskich, członek misji i wreszcie – prezes Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego. Dziś możesz spotkać się z nim na indywidualną lekcję i rozwinąć swoje umiejętności narciarskie. Przedmiotem licytacji jest bowiem trening jazdy na nartach z Łukaszem Szeligą, prezesem PKPar! Zwycięzca aukcji wygrywa możliwość odbycia dwóch sesji treningowych z prezesem (ok. 2 godzin w każdej sesji).

Wygrana przeznaczona jest dla jednej osoby i dostępna dla wszystkich, z niepełnosprawnością i pełnosprawnych – ważne jednak, by pierwsze kontakty z nartami dana osoba miała już za sobą. Trening będzie miał charakter doszkalający już nabyte umiejętności.

Polski Komitet Paraolimpijski zobowiązuje się do pokrycia kosztów karnetu narciarskiego, nie zapewnia natomiast sprzętu potrzebnego do przeprowadzenia treningu.

Uczestnicy: 1 osoba

Miejsce: Białka Tatrzańska lub Wisła – do umówienia między zwycięzcą aukcji, a prezesem Szeligą

Czas realizacji: do 31 marca 2024. Dokładny termin, dogodny dla wszystkich, zostanie ustalony indywidualnie po zakończeniu i opłaceniu aukcji. Zachęcamy jednak do próby uzgodnienia terminu jeszcze w tym sezonie

Dodatkowe koszty (dojazd, nocleg, itp.) ponosi zwycięzca aukcji

Pytania dotyczące aukcji prosimy kierować na adres: marketing@paralympic.org.pl

Link do aukcji