STRONA GŁÓWNA > LOTTO Partnerem Generalnym Polskiego Komitetu Paraolipmijskiego
Aktualności

LOTTO Partnerem Generalnym Polskiego Komitetu Paraolipmijskiego

Tylko dni dzielą nas od startów polskich zawodników w XII Zimowych Igrzyskach Paraolimpijskich w Pjongczangu. LOTTO, marka Totalizatora Sportowego, została Partnerem Generalnym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego. Ta współpraca jest dla nas oczywistą konsekwencją działań na rzecz ruchu olimpijskiego, paraolimpijskiego oraz całego polskiego sportu – powiedział Olgierd Cieślik, prezes zarządu Totalizatora Sportowego. Przy tej okazji apeluję o gorące dopingowanie reprezentantów Polski w Pjongczangu! Każdy start, każdy życiowy rekord, a tym bardziej każdy medal są tu na wagę złota.

 

Olgierd Cieślik wielokrotnie podkreślał, że działania Totalizatora Sportowego na rzecz sportu olimpijskiego i paraolimpijskiego są dla spółki czymś naturalnym. Współpraca jest konsekwentna i długotrwała. Firma jest Sponsorem Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej od 1994 roku.

 

Mam nadzieję, że od chwili włączenia się Totalizatora Sportowego we współpracę
z PKPar-em szczęście będzie się szerzej uśmiechać do naszych zawodników –
powiedział Łukasz Szeliga, prezes Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego. Mamy nadzieję, że medalowy impas z zimowych igrzysk paraolimpijskich z Soczi zostanie w Pjongczangu przełamany i Polacy wrócą do kraju z medalami. Mając w swoim gronie tak szacownego mecenasa sportu jakim jest Totalizator Sportowy, czujemy się dumni, że jesteśmy wspierani przez firmę, która jest ze sportem „od zawsze”.

 

Przypomnijmy, że XII Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie PyeongChang 2018 rozpoczną się
9 marca, a zakończą 18 marca. Polskę będzie reprezentowało 8 zawodników w czterech dyscyplinach sportu: narciarstwie alpejskim, narciarstwie biegowym, biathlonie i para snowboardzie.