STRONA GŁÓWNA > Zapytania Ofertowe > Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
Zapytania Ofertowe

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Warszawa, 25.08.2020  r.

 

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

w związku z postępowaniem na wybór trenerów/instruktorów prowadzących  zajęcia sekcji w okresie od  01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. w ramach projektu „Bądź AKTYWNY!2020”.

 

  1. Postępowanie z dnia 14 sierpnia 2020 r.
  2. Najkorzystniejszą ofertę złożyli Oferenci:
  3. Prowadzenia przez trenera/instruktora zajęć sekcji
  • Mariola Połczyńska
  • Katarzyna Statucka
  • Patryk Ratajczak
  • Barbara Hohensee
  • Mirosław Dyndo
  • Czesław Kozak
  • Iwona Ciupa
  • Wojciech Seidel
  • Mirosław Fic
  • Tomasz Mika
  • Wojciech Kobza
  • Grzegorz Bajko
  • Ewa Gawor
  • Paweł Bukowiec
  • Justyna Regucka
  • Robert Prażmo
  • Jan Prażmo
  • Joanna Mendak
  • Katarzyna Urbańska
  • Paweł Łukaszewicz
  • Maciej Siemianowski
  • Bartłomiej Stroński
  • Marta Kądziołka

którzy spełnili wszystkie wymogi formalne i otrzymali największą liczbę punktów za wykonanie przedmiotu zamówienia w danym obszarze.

 

L.p.

Imię i nazwisko/ Nazwa wykonawcy Zakres przedmiotu zamówienia

Kryterium

cena

 Kryterium

uprawnienia

 Kryterium

doświadczenie

Punkty przyznane łącznie
1 Mariola Połczyńska Poznań,  tenis stołowy, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
2 Katarzyna Statucka Poznań, boccia, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
3 Patryk Ratajczak Poznań,  tenis stołowy, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
4 Barbara Hohensee Poznań, boccia, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
5 Mirosław Dyndo Lębork, pływanie, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
Lębork, pływanie, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
6 Czesław Kozak Suliszewo, lekkoatletyka w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
7 Iwona Ciupa Lębork, pływanie, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
Lębork, pływanie, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
8 Wojciech Seidel Wrocław, pływanie, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
Wrocław, pływanie, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt

 

9

Mirosław Fic Wrocław, pływanie, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
Wrocław, pływanie, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
10 Tomasz Mika Milówka, tenis stołowy, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
11 Wojciech Kobza Milówka, tenis stołowy, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
12 Grzegorz Bajko Suliszewo, lekkoatletyka, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
13 Ewa Gawor Kraków, pływanie, w liczbie min. 160 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
14 Paweł Bukowiec Kraków, pływanie, w liczbie min. 160 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
15 Justyna Regucka Suwałki, pływanie, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
16 Robert Prażmo Lublin, pływanie, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
17 Jan Prażmo Lublin, pływanie, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
18 Joanna Mendak Suwałki, pływanie, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
Suwałki, pływanie, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
19 Katarzyna Urbańska Poznań, pływanie, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
20 Paweł Łukaszewicz Poznań, pływanie, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
21 Maciej Siemianowski Kalisz, pływanie, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt
22 Bartłomiej Stroński Kalisz, pływanie, w liczbie min. 240 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 0 pkt 90 pkt
23 Marta Kądziołka Kraków, pływanie, w liczbie min. 160 godzin łącznie (średnio 1-5 godzin dziennie, średnio 2-3 razy w tygodniu) w okresie od 01.09.2020 r. do 31.03.2021 r. 70 pkt 20 pkt 10 pkt 100 pkt