STRONA GŁÓWNA > Aktualności > Rozpoczynamy proces akredytacji na igrzyska paraolimpijskie w Pekinie 2022
Aktualności

Rozpoczynamy proces akredytacji na igrzyska paraolimpijskie w Pekinie 2022

Drodzy dziennikarze, fotoreporterzy, wydawcy, wszyscy przyjaciele sportu paraolimpijskiego w naszym kraju!

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy proces akredytacji na igrzyska paraolimpijskie w Pekinie. Prosimy dziennikarzy i fotoreporterów zainteresowanych relacjonowaniem igrzysk o przesyłanie deklaracji do Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres biuroprasowe@paralympic.org.pl do 19 marca 2021 roku. W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko oraz nazwę redakcji, którą będą państwo reprezentować.

Osoby, które się do nas zgłoszą otrzymają do wypełnienia formularz, w którym będzie trzeba uzupełnić dane redakcji, dane osoby kontaktowej oraz liczbę wysyłanych dziennikarzy i fotoreporterów – poprosimy o jego wypełnienie i odesłanie nie później niż do 25 marca.

Nadawcy radiowi i telewizyjni, którzy nie posiadają praw do nadawania Igrzysk (ENRs) aplikują bezpośrednio do IPC (Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego) na stronie https://www.paralympic.org/beijing-2022/media (aplikacje przyjmowane są do 12 marca).

Igrzyska paraolimpijskie w Pekinie odbędą się od 4 do 13 marca 2022, o medale walczyć będzie blisko 740 zawodników i zawodniczek w 82 konkurencjach medalowych w 6 dyscyplinach. 

#KibicujemyParaolimpijczykom

#TezTakMozesz