Polski Komitet Paraolimpijski objął patronatem Mistrzostwa Polski i Puchar Europy w paranarciastwie biegowym w Ptaszkowej, organizowane przez PZSN Start.
Zapraszamy na stronę internetową wydarzenia!

Polski Komitet Paraolimpijski objął patronatem „Polską Ligę Bocci’2020”, organizowaną przez Polski Związek Bocci.
Zapraszamy na fanpage Polskiego Związku Bocci po więcej informacji!

Polski Komitet Paraolimpijski objął patronatem Mistrzostwa Polski w paranarciastwie alpejskim i parasnowboardzie w Białce Tatrzańskiej i Jurgowie, organizowane przez PZSN Start.

Zapraszamy na stronę internetową wydarzenia!


Polski Komitet Paraolimpijski objął patronatem wydarzenie „Biegam z czystą przyjemnością”, organizowane przez Polską Agencję Antydopingową POLADA w ramach Światowego Dnia Czystego Sportu „Play True Day”. Więcej informacji znajdą państwo na stronie wydarzenia na facebooku.


Polski Komitet Paraolimpijski objął patronatem wydarzenie XXIV HETMAN TANDEM CUP & II PARA-CYCLING CUP 2021. W jego ramach w dniach 30 kwietnia – 3 maja 2021 na drogach województwa lubelskiego odbędą się zawody w paraolimpijskim kolarstwie szosowym w kategoriach WB, MB, C1-C5, H1-H5. Szczegóły na stronie wydarzenia na facebooku.

Polski Komitet Paraolimpijski objął patronatem honorowym VII Ogólnopolski Zlot Miłośników Surwiwalu i Bushcraftu „SURWIWALIA 2021”, organizowane w Czarnym Dunajcu przez Stowarzyszenie Polska Szkoła Surwiwalu. Jest to spotkanie miłośników szeroko rozumianego surwiwalu. Tematem przewodnim będzie: Ratownictwo przedmedyczne oraz Program „Zanocuj w lesie”. Dodatkowo planujemy: I Konwent Trenerów Etyki Ouddorowej, Kiermasz Sprzętu Surwiwalowego, Piknik Surwiwalowy „Recykling Rejs – u źródeł” czyli dzień otwarty połączony z ekologią i promocją surwiwalu i bezpiecznego nocowania w lesie. Zasady uczestnictwa podamy niebawem. Szczegółowe informacje na stronie facebookowej wydarzenia oraz na stronie www organizatora.

Polski Komitet Paraolimpijski objął patronatem honorowym 60. Plebiscyt na 10 Najlepszych Sportowców Województwa Warmińsko – Mazurskiego, organizowany przez „Gazetę Olszyńską”. Po więcej informacji zapraszamy na stronę „Gazety Olsztyńskiej”.

Polski Komitet Paraolimpijski objął patronatem honorowym 10., jubileuszową edycję Poland Business Run. Biegniemy po protezy i rehabilitację dla osób z niepełnosprawnościami! Start zapisów: 11 maja, godz. 12:00 Koniec zapisów: 31 maja, godz. 23:59:59. Rejestracja oraz więcej informacji na stronie www organizatora oraz na wydarzeniu na facebook’u.

show less