Polski Komitet Paraolimpijski objął patronatem Mistrzostwa Polski w paranarciastwie alpejskim i parasnowboardzie w Białce Tatrzańskiej i Jurgowie, organizowane przez PZSN Start.

Polski Komitet Paraolimpijski objął patronatem Puchar Polski w blind footballu w Krakowie, organizowany przez PZSN Start. 

Polski Komitet Paraolimpijski objął patronatem XXVII mistrzostwa Polski w szermierce na wózkach, organizowane przez IKS AWF w Warszawie.

Polski Komitet Paraolimpijski objął patronatem Drużynowe Zawody Szermiercze z okazji Święta Niepodległości

Polski Komitet Paraolimpijski objął honorowym patronatem wydarzenie „REHA MANAGEMENT CONGRESS”, które odbędzie się w Warszawie i jest organizowane przez International Center of Events II. https://rehamanagement.pl/

Polski Komitet Paraolimpijski objął honorowym patronatem wydarzenie „Narodowy Dzień Sportu”, które odbędzie się w Warszawie na błoniach PGE Narodowy i jest organizowane przez Fundację Zwalcz Nudę.

http://narodowydziensportu.pl/

Polski Komitet Paraolimpijski objął sportowym patronatem turniej szermierki na wózkach Sadyba Cup.

Polski Komitet Paraolimpijski objął honorowym patronatem wydarzenie „Poland Business Run”.

https://polandbusinessrun.pl/pl/media

Polski Komitet Paraolimpijski objął sportowym patronatem projekt dotyczący pierwszej w Polsce szkoły sportowej dzieci i młodzieży z dyscypliną koszykówki na wózkach, w Szkole Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata w Łodzi.

https://www.szkolagortata.pl/lodz

Polski Komitet Paraolimpijski objął patronatem wydarzenie „Triathlon i Paratriathlon Kraina Bugu”, które odbędzie się na obszarze woj. lubelskiego oraz podlaskiego i jest organizowany przez Stowarzyszenie Wspólnota Arche. 

https://www.triathlonkrainabugu.pl/

Polski Komitet Paraolimpijski objął honorowym patronatem wydarzenie „48. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski” które odbędą się w Krakowie a organizowane są przez PZSN Start i Klub Sportowy AZS AWF Kraków i Akademię Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie.

Polski Komitet Paraolimpijski objął honorowym patronatem Integracyjny turniej szermierczy z okazji 100-nej rocznicy Bitwy Warszawskiej w szermierce na wózkach” w Rybkach.

Polski Komitet Paraolimpijski objął honorowym patronatem III edycję ogólnopolskiego Konkursu Mr Disabled, który odbędzie się w Katowicach

Polski Komitet Paraolimpijski objął patronatem sportowym konferencję „Nowoczesne metody kształtowania siatkarza w aspekcie motorycznym, technicznym oraz taktycznym z zachowaniem wysokiej dyspozycji zdrowotnej”, która odbędzie się w Bielsko-Białej.