STRONA GŁÓWNA > Aktualności Paraski4Europe > ParaSki4Europe: ubezpieczenia zawodników startujących w konkurencjach alpejskich
Aktualności Paraski4Europe

ParaSki4Europe: ubezpieczenia zawodników startujących w konkurencjach alpejskich

Organizator wydarzenia European Winter Para Sport Event Poland 2020 informuje, że w przypadku uczestnictwa w startach i treningach w Czarnej Górze od 24 lutego do 2 marca 2020 należy wykupić ubezpieczenie (tzw. „SKI TURYSTYCZNE” ).

Mając na uwadze Państwa komfort i bezpieczeństwo, informujemy że warunkiem koniecznym przystąpienia do zawodów w narciarstwie zjazdowym  jest posiadanie oraz okazanie przed włączeniem się w rywalizację ważnego  ubezpieczenia od uprawiania narciarstwa wyczynowego (tzw. „SKI WYCZYNOWE”) na planowany czas uczestnictwa  w startach i treningach . Ubezpieczenie musi być wykupione indywidualnie przez każdego z zawodników i przewodników (grupa B) . Pozostałe osoby jeżdżące na nartach – obsługa , trenerzy itp. muszą  wykupić ubezpieczenie  (tzw.„SKI TURYSTYCZNE” ).

 

Dziękujemy za liczny oraz pełen entuzjazmu odzew na nasze zaproszenie do uczestnictwa w zawodach narciarskich ParaSki4Europe!  Do zobaczenia na stoku!