Aktualności

Kalendarz powrotów Paraolimpijczyków z XVI Letnich Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio

Wszyscy zawodnicy lądują na lotnisku im. F. Chopina Warszawa –  Okęcie

28.08.2021  (sobota) – godz. 9.05

Justyna Kozdryk – brązowa medalistka IP w Tokio w podnoszeniu ciężarów (kat. do 45kg)

Sławomir Szymański – podnoszenie ciężarów

29.08.2021 (niedziela) – 21:35

Lech Stoltman – paralekkoatletyka – brązowy medalista IP w pchnięciu kulą

Tomasz Ściubak – paralekkoatletyka

Michał Derus – paralekkoatletyka – srebrny medalista IP w biegu na 100 m

Paulina Przywecka- Puziak – podnoszenie ciężarów

Mariusz Tomczyk – podnoszenie ciężarów

Grzegorz Lanzer – podnoszenie ciężarów

Krystyna Łysiak- paratenis stołowy

Dorota Bucław – paratenis stołowy

Grzegorz Pluta – paraszermierka

Kinga Dróżdż – paraszermierka

Marta Fidrych- paraszermierka

Patrycja Haręza- paraszermierka

31.08.2021 (wtorek) – godz. 21.35

Rafał Rocki – paralekkoatletyka

Jagoda Kibil – paralekkoatletyka

Piotr Kosewicz – paralekkoatletyka

Robert Jachimowicz – paralekkoatletyka

Marta Piotrowska – paralekkoatletyka

Bartosz Górczak – paralekkoatletyka

Faustyna Kotłowska – paralekkoatletyka

01.09.2021 (środa) – godz.12.15

Joanna Mendak – parapływanie

Wojciech Makowski – parapływanie

Michał Gadowski – parawioślarstwo

Jolanta Majka – parawioślarstwo

Adrian Castro – paraszermierka- srebrny medalista IP w Tokio w szabli kat. B

Dariusz Pender – paraszermierka

Michał Nalewajek – paraszermierka

1.09.2021 (środa) – godz. 22.25

Marzena Zięba – podnoszenie ciężarów

Kamil Fabisiak  – tenis na wózkach

Piotr Jaroszewski – tenis na wózkach

03.09.2021 (piątek) – godz.11.45

Justyna Franieczek – paralekkoatletyka

Lucyna Kornobys – paralekkoatletyka

Krzysztof Wasilewski  – paralekkoatletyka

Aleksaner Kossakowski – paralekkoatletyka

Łukasz Mamczarz – paralekkoatletyka

Maciej Sochal – paralekkoatletyka

Bartosz Tyszkowski – paralekkoatletyka

Anna Trener – Wierciak – paralekkoatletyka

03.09.2021 (piątek) – godz.21.35

Róża Kozakowska – paralekkoatletyka – złota medalistka IP w Tokio w rzucie maczugą

03.09.2021 (piątek) – godz.22.25

Renata Kałuża – parakolarstwo

Rafał Szumiec – parakolarstwo

Rafał Wilk – parakolarstwo

Krystian Giera – parakolarstwo

04.09.2021 (sobota) – godz. 12.15

Igor Hrechorowicz – parapływanie

Maciej Nalepka – paratenis stołowy

Krzysztof Żyłka – paratenis stołowy

Rafał Lis – paratenis stołowy

04.09.2021 (sobota) – godz. 22.10

Mirosław Madzia – paralekkoatletyka

Mateusz Owczarek – paralekkoatletyka

Klaudia Maliszewska – paralekkoatletyka

Joanna Oleksiuk – paralekkoatletyka

Marek Wietecki – paralekkoatletyka

05.09.2021 (niedziela) – godz. 14.35 – KONFERENCJA PRASOWA NA LOTNISKU

Daniel Pek – paralekkoatletyka

Michał Kotkowski – paralekkoatletyka

Barbara Bieganowska-Zając – paralekkoatletyka

Alicja Jeromin – paralekkoatletyka

Karolina Kucharczyk – paralekkoatletyka

Krzysztof Ciuksza – paralekkoatletyka

Maciej Lepiato – paralekkoatletyka

Joanna Mazur/Michał Stawicki – paralekkoatletyka

Janusz Rokicki – paralekkoatletyka

Renata Śliwińska – paralekkoatletyka

Tomasz Pauliński – paralekkoatletyka

Michał Głąb – paralekkoatletyka

Milena Olszewska – parałucznictwo

Łukasz Ciszek – parałucznictwo

Michał Golus – parapływanie

Alan Ogorzałek – parapływanie

Oliwia Jabłońska – parapływanie

Kamil Otowski – parapływanie

Przemysław Drąg – parapływanie

Jacek Czech – parapływanie

Justyna Kiryła/Aleksandra Tecław – parakolarstwo

Dominika Putyra / Ewa Bańkowska – parakolarstwo

Natalia Partyka – paratenis stołowy – brązowa medalistka IP w Tokio w paratenisie stołowym (kl. 10)

Karolina Pęk – paratenis stołowy – brązowa medalistka IP w Tokio w paratenisie stołowym (kl. 9)

Maksym Chudzicki – paratenis stolowy – brązowy medalista IP w Tokio w paratenisie stołowym (kl. 7)

Tomasz Jakimczuk – paratenis stołowy

Rafał Czuper – paratenis stołowy

Piotr Grudzień – paratenis stołowy

Patryk Chojnowski – paratenis stołowy

Mateusz Surwiłło – parakajakarstwo

Katarzyna Kozikowska – parakajakarstwo

Kamila Kubas – parakajakarstwo

Michał Pol – press attaché reprezentacji paraolipmijskiej

06.09.21 (poniedziałek) – godz. 17.55

Łukasz Szeliga – Prezes Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego

06.09.2021 (poniedziałek) – godz. 22.10

Emilia Babska – parastrzelectwo

Szymon Sowiński – parastrzelectwo

Filip Rodzik – parastrzelectwo

07.09.2021 (wtorek) – 22.35

Bartłomiej Mróz – parabadminton

08.09.2021 (środa) – 12.15

Paulina Malinowska-Kowalczyk – Sekretarz Generalna Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego

08.09.2021 (środa) – godz.22.35

Romuald Schmidt – Szef Misji