Oficjalna strona Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego

Weź udział w #Guttmanny2020Challenge!

Weź udział w #Guttmanny2020Challenge!

By |2020-12-02T02:18:19+01:0027 listopada, 2020|Aktualności|Możliwość komentowania Weź udział w #Guttmanny2020Challenge! została wyłączona

Drodzy Przyjaciele i Sympatycy sportu paraolimpijskiego (i nie tylko)!

Polski Komitet Paraolimpijski zaprasza wszystkich chętnych do udziału w #Guttmanny2020Challenge, czyli akcji promującej Finał 2.Plebiscytu Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego na Sportowca 2020. Podczas Finału, który odbędzie się we wtorek 1 grudnia rozdane zostaną statuetki im. Sir Ludwiga Guttmanna. Planowana jest transmisja online z tego wydarzenia. Start godz. 19.00. Ale wcześniej WYZWANIE.

Ze względu na trwającą pandemię i względy bezpieczeństwa Finał Plebiscytu odbędzie się bez udziału gości i publiczności, jednak transmisję z tego wydarzenia będzie można śledzić w mediach społecznościowych Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego (FB i YT) oraz na stronie tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. #Guttmanny2020Challenge to akcja, której celem jest promocja samej transmisji i dobra zabawa dla wszystkich, którzy uprawiają sport, kibicują Paraolimpijczykom oraz kochającym aktywność fizyczną osobom z niepełnosprawnościami. Oczywiście w myśl zasady, że sport jest niemal dla każdego. 

Na czym polega #Guttmanny2020Challenge? Stwórz publiczny post i pokaż, gdzie, jak i w czym (a ogranicza nas tylko fantazja) będziesz oglądać Finał Plebiscytu. Naturalnie nominuj do zabawy kilku swoich znajomych, sportowców, szefów, kolegów i koleżanki z pracy. W czasach pandemii dobrze nam zrobi każde działanie niosące dobrą energię. Kliknij także „Weź udział” w Wydarzeniu (Guttmanny2020 – Finał 2. Plebiscytu Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego), żeby nie przeoczyć transmisji. I bądź z nami 1 grudnia o godz. 19, do czego zachęca sam Prezes PKPar Łukasz Szeliga.

– Będą rozdawane #Guttmanny w kategoriach Najlepszy Sportowiec, Organizacja, Wydarzenie, Trener roku. Bądźcie z nami. Zapraszam do oglądania!

 

 

Statuetki imienia Sir Ludwiga Guttmanna (twórcy igrzysk paraolimpijskich) są wykonane z brązu i zaprojekowane przez Andrzeja Renesa (tego, który zaprojektował słynne statuetki Czempionów). Kapituła Plebiscytu przyznała także Nagrodę Specjalną dla Przyjaciela Paraolimpijskiego Sportu. 

Kto zgarnie #Guttmanny2020 – wszystko będzie jasne 1 grudnia, ale najpierw zapraszamy Was do zabawy. Kinga Dróżdż, która uprawia szermierkę na wózkach daje przykład.

 

Życzymy odwagi w działaniu i dobrej zabawy!

Oznaczcie nas, czyli Polski Komitet Paraolimpijski w swoich postach – będziemy się z tego bardzo cieszyć. Jeśli polubicie naszą stronę, wynagrodzi to nam jesienny brak słońca. A jeśli ktoś jest na TT i nas zacznie obserwować to wykonamy radosne salto – niewiele nam brakuje, żeby „złamać” pierwszy tysiąc.

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Miło nam dodać, że patronat medialny nad Plebiscytem objęła antena TVP Sport oraz Polskie Radio S.A. 

Będziemy wdzięczni za upowszechnienie informacji!

Dziękujemy!

#Guttmanny2020

#KibicujemyParaolimpijczykom

 #TezTakMozesz

Font Resize