Oficjalna strona Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego

Salt Lake City – Osiągnięcia Polaków

Salt Lake City – Osiągnięcia Polaków2019-02-01T14:51:41+00:00
Imię i nazwisko / klub / dyscyplina / miejsce na igrzyskach + kategoria niepełnosprawności
Robert Wątor (ZSON ,,Start” Nowy Sącz)
Starty:
  • Biathlon 7,5 km (kat. siedząc): zdyskwalifikowany
  • Biegi narciarskie 5 km (kat. siedząc): 16. miejsce
  • Biegi narciarskie 10 km (kat. siedząc): 6. miejsce
Łukasz Szeliga  („Start” Bielsko-Biała)
Starty:
  • Slalom (kat. stojąc): 13. miejsce
  • Gigant (kat. stojąc): 11. miejsce
  • Super-gigant (kat. stojąc): 14. miejsce
Agata Struzik
Starty:
  • Slalom (kat. stojąc): 5. miejsce
  • Gigant (kat. stojąc): 5. miejsce
  • Super-gigant (kat. stojąc): 10. miejsce
Ireneusz Słabicki
Starty:
  • Slalom (kat. stojąc): nie ukończył
  • Gigant (kat. stojąc): nie ukończył
  • Super-gigant (kat. stojąc): 12. miejsce
Katarzyna Rogowiec (ZSON ,,Start” Nowy Sącz)
Starty:
  • Biegi narciarskie 5 km (kat. stojąc): 4. miejsce
  • Biegi narciarskie 10 km (kat. stojąc): 9. miejsce
  • Sztafeta narciarska 3×2,5 km: 6. miejsce
Beata Pomietło:
Starty:
  • Biathlon 7,5 km (kat. siedząc): nie ukończyła
  • Biegi narciarskie 2,5 km (kat. siedząc): 9. miejsce
  • Biegi narciarskie 10 km (kat. siedząc): 10. miejsce
  • Biegi narciarskie 5 km (kat. siedząc): 8. miejsce
Piotr Marek: ZSiR „Start” Kielce
Starty:
  • Slalom (kat. stojąc): 12. miejsce
  • Gigant (kat. stojąc): 11. miejsce
  • Super-gigant (kat. stojąc): 12. miejsce
Piotr Kosewicz: ZSON „Start” Nowy Sącz
Starty:
  • Biathlon 7,5 km (kat. siedząc): 23. miejsce
  • Biegi narciarskie 10 km (kat. siedząc): 7. miejsce
  • Biegi narciarskie 5 km (kat. siedząc): 7. miejsce
Marcin Kos: ZSON ,,Start” Nowy Sącz
Starty:
  • Biegi narciarskie 20 km (kat. stojąc): nie ukończył
  • Biegi narciarskie 10 km (kat. stojąc): 4. miejsce
  • Biegi narciarskie 5 km (kat. stojąc): 9. miejsce
Bogumiła Kapłoniak: ZSON ,,Start” Nowy Sącz
Starty:
  • Biathlon 7,5 km (kat. stojąc): 3. miejsce
  • Biegi narciarskie 15 km (kat. stojąc): 6. miejsce
  • Biegi narciarskie 10 km (kat. stojąc): 6. miejsce
  • Biegi narciarskie 5 km (kat. stojąc): 7. miejsce
  • Sztafeta narciarska kobiet 3×2,5 km: 6. miejsce
Tomasz Juszczak: (ZSiR „Start” Kielce)
Starty:
  • Slalom (kat. stojąc): nie ukończył
  • Gigant (kat. stojąc): nie ukończył
  • Super-gigant (kat. stojąc): 15. miejsce
Grażyna Groń (ZSON ,,Start” Nowy Sącz)
Starty:
  • Biathlon 7,5 km (kat. stojąc): 6. miejsce
  • Biegi narciarskie 15 km (kat. stojąc): 9. miejsce
  • Biegi narciarskie 10 km (kat. stojąc): 8. miejsce
  • Biegi narciarskie 5 km (kat. stojąc): 10. miejsce
  • Sztafeta narciarska kobiet 3×2,5 km: 6. miejsce
Tomasz Gajos (ZSiR „Start” Kielce)
Starty:
  • Slalom (kat. stojąc): 14. miejsce
  • Gigant (kat. stojąc): nie ukończył
  • Super-gigant (kat. stojąc): 14. miejsce
Wiesław Fiedor (ZSON „Start” Nowy Sącz)
Starty:
  • Biathlon 7,5 km (kat. siedząc): 4. miejsce
  • Biegi narciarskie 5 km (kat. siedząc): 3. miejsce
  • Biegi narciarskie 15 km (kat. siedząc): 10. miejsce
  • Biegi narciarskie 10 km (kat. siedząc): 1. miejsce

Font Resize