Informacje o Polskim Komitecie Paraolimpijskim
9 września 2016

IP RIO 2016 KALENDARZ STARTÓW POLAKÓW 9 września – piątek

9 września – piątek

14:00 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel M:
Rafał Lis, Krzysztof Żyłka

14:40 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel M:
Rafał Lis, Krzysztof Żyłka

14:40 PŁYWANIE eliminacje styl grzbietowy 100m M:
Jacek Czech

14:50 WIOŚLARSTWO eliminacje dwójka mieszana:
Michał Gadowski i Jolanta Majka

15:00 KOLARSTWO TOROWE finał wyścig na 1 km K:
Anna Duzikowska, Iwona Podkościelna

15:00 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW 45kg K:
Justyna Kozdryk

15:20 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel M:
Rafał Czuper

15:39 PŁYWANIE eliminacje styl dowolny 50m K:
Oliwia Jabłońska

15:47 PŁYWANIE eliminacje styl grzbietowy 100m M:
Wojciech Makowski

16:00 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel K:
Katarzyna Marszał

16:00 lub 17:00 TENIS NA WÓZKACH I runda singiel M:
Kamil Fabisiak, Tadeusz Kruszelnicki

16:04 LEKKOATLETYKA finał 100m M:
Mateusz Michalski

16:07 PŁYWANIE eliminacje styl dowolny 400m M:
Patryk Biskup

16:20 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW ceremonia medalowa 45kg K:
Justyna Kozdryk

16:40 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel K i M:
Dorota Bucław, Patryk Chojnowski

17:02 LEKKOATLETYKA ceremonia medalowa 100m M:
Mateusz Michalski

17:15 STRZELECTWO SPORTOWE eliminacje pistolet pneumatyczny 10m M:
Filip Rodzik, Szymon Sowiński

17:20 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel M:
Patryk Chojnowski

18:00 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel K:
Dorota Nowacka, Krystyna Siemieniecka

18:40 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel K:
Natalia Partyka

19:45 STRZELECTWO SPORTOWE finał pistolet pneumatyczny 10m M:
Filip Rodzik, Szymon Sowiński

20:30 STRZELECTWO SPORTOWE ceremonia medalowa pistolet pneumatyczny 10m M:
Filip Rodzik, Szymon Sowiński

21:00 lub 21:40 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel M:
Rafał Czuper

21:00 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW 59kg M:
Mariusz Tomczyk

22:20 lub 23:00 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel M:
Rafał Lis, Krzysztof Żyłka

22:20 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW ceremonia medalowa 59kg M:
Mariusz Tomczyk

22:33 LEKKOATLETYKA finał rzut oszczepem K:
Lucyna Kornobys

22:42 LEKKOATLETYKA finał 100m K:
Anna Trener – Wierciak

22:45 PŁYWANIE finał styl grzbietowy 100m M:
Jacek Czech

23:17 PŁYWANIE ceremonia medalowa styl grzbietowy 100m M:
Jacek Czech

22:42 LEKKOATLETYKA finał skok wzwyż M:
Łukasz Mamczarz

23:40 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel K:
Dorota Bucław

00:04 LEKKOATLETYKA ceremonia medalowa 100m K:
Anna Trener – Wierciak

00:19 PŁYWANIE finał styl dowolny 50m K:
Oliwia Jabłońska

00:20 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel M:
Piotr Grudzień, Maciej Nalepka, Marcin Skrzynecki

00:23 PŁYWANIE finał styl grzbietowy 100m M:
Wojciech Makowski

00:49 PŁYWANIE finał styl dowolny 400m M:
Patryk Biskup

00:59 LEKKOATLETYKA ceremonia medalowa skok wzwyż M:
Łukasz Mamczarz

01:00 PŁYWANIE ceremonia medalowa styl dowolny 50m K:
Oliwia Jabłońska

01:00 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel M:
Piotr Grudzień, Maciej Nalepka, Marcin Skrzynecki

01:08 PŁYWANIE ceremonia medalowa styl grzbietowy 100m M:
Wojciech Makowski

01:40 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel K:
Dorota Nowacka, Krystyna Siemieniecka

01:42 PŁYWANIE ceremonia medalowa styl dowolny 400m M:
Patryk Biskup

02:20 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel K:
Karolina Pęk

Komentarze:
Z profilu Facebook oraz naszej strony
Bądź pierwszy i dodaj komentarz
wyślij
Komentarze: