Informacje o Polskim Komitecie Paraolimpijskim
7 września 2016

IP RIO 2016 KALENDARZ STARTÓW POLAKÓW 8 września – czwartek

8 września – czwartek

14.00 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel M:
Piotr Grudzień, Maciej Nalepka, Marcin Skrzynecki

14.40 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel M:
Piotr Grudzień, Maciej Nalepka, Marcin Skrzynecki

15.00 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel M i K:
Rafał Czuper, Karolina Pęk

15.05 LEKKOATLETYKA finał pchnięcie kulą M:
Maciej Sochal

15.10 LEKKOATLETYKA finał rzut dyskiem M:
Robert Jachimowicz, Adrian Imianowski

16.19 PŁYWANIE eliminacje 100m styl motylkowy M:
Kamil Rzetelski

16.19 KOLARSTWO TOROWE eliminacje wyścig na dochodzenie K:
Anna Harkowska

16.27 PŁYWANIE eliminacje 100m styl motylkowy K:
Joanna Mendak

16.57 KOLARSTWO TOROWE eliminacje wyścig na dochodzenie M:
Marcin Polak, Przemysław Wegner

18.00 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel K:
Dorota Bucław, Katarzyna Marszał

18.40 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel K:
Krystyna Siemieniecka, Dorota Nowacka

21.00 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel K:
Natalia Partyka

21.40 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel M
Patryk Chojnowski, Rafał Lis, Krzysztof Żyłka

22.12 KOLARSTWO TOROWE finał wyścig na dochodzenie K:
Anna Harkowska

22.20 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel M:
Patryk Chojnowski, Rafał Lis, Krzysztof Żyłka

22.37 KOLARSTWO TOROWE finał wyścig na dochodzenie M:
Marcin Polak, Przemysław Wegner

22.45 LEKKOATLETYKA finał pchnięcie kulą M:
Bartosz Tyszkowski

23.05 LEKKOATLETYKA finał rzut dyskiem M:
Tomasz Blatkiewicz

23.08 LEKKOATLETYKA finał skok w dal K:
Katarzyna Piekart

23.24 LEKKOATLETYKA ceremonia medalowa rzut dyskiem M:
Robert Jachimowicz

00.20 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel M:
Piotr Grudzień, Maciej Nalepka i Marcin Skrzynecki

00.27 LEKKOATLETYKA ceremonia medalowa pchnięcie kulą M:
Bartosz Tyszkowski

00.34 lub 00.40 LEKKOATLETYKA eliminacje 100 m M:
Mateusz Michalski

01.00 TENIS STOŁOWY eliminacje singiel M:
Piotr Grudzień, Maciej Nalepka i Marcin Skrzynecki

01.01 PŁYWANIE finał 100m motylkowym M:
Kamil Rzetelski

01.12 lub 01.18 LEKKOATLETYKA eliminacje 100 m K:
Anna Trener – Wierciak

01.08 PŁYWANIE finał 100m motylkowym K:
Joanna Mendak

01.49 PŁYWANIE ceremonia medalowa 100m motylkowym M:
Kamil Rzetelski

01.57 PŁYWANIE ceremonia medalowa 100m motylkowym K:
Joanna Mendak

02:20 TENIS STOŁOWY kwalifikacje singiel K:
Karolina Pęk

Komentarze:
Z profilu Facebook oraz naszej strony
Bądź pierwszy i dodaj komentarz
wyślij
Komentarze: