Informacje o Polskim Komitecie Paraolimpijskim
11 września 2016

IP RIO 2016 KALENDARZ STARTÓW POLAKÓW 15 września – czwartek

15 września – czwartek

13:00 SZERMIERKA 1/4 finału szpada drużyna M:
Michał Nalewajek, Dariusz Pender, Kamil Rząsa

14:00 SZERMIERKA 1/4 finału szpada drużyna K:
Marta Fidrych, Renata Burdon, Marta Makowska

14:00 KAJAKARSTWO półfinał 200 m jedynka K:
Kamila Kubas

14:05 KAJAKARSTWO półfinał 200 m jedynka M:
Jakub Tokarz

Od 14:00 do 17:45 ŁUCZNICTWO 1/16 finału łuk bloczkowy K:
Milena Olszewska

14:25 KAJAKARSTWO półfinał 200 m jedynka M:
Mateusz Surwiło

14:30 KAJAKARSTWO finał 200 m jedynka K:
Kamila Kubas

14:40 KAJAKARSTWO finał 200 m jedynka M:
Jakub Tokarz

14:40 PŁYWANIE eliminacje 100m styl motylkowy K:
Paulina Woźniak

15:00 LEKOATLETYKA finał bieg 5000m M:
Łukasz Wietecki

15:10 KAJAKARSTWO ceremonia medalowa 200 m jedynka M:
Jakub Tokarz

15:20 KAJAKARSTWO ceremonia medalowa 200 m jedynka K:
Kamila Kubas

15:21/15:27/15:30 LEKOATLETYKA eliminacje bieg 400m M:
Krzysztof Ciuksza

15:22 PŁYWANIE eliminacje 400m dowolny K:
Oliwia Jabłońska

15:30 SZERMIERKA miejsca 5-8 szpada drużyna M i K:
Michał Nalewajek, Dariusz Pender, Kamil Rząsa,

Marta Fidrych, Renata Burdon, Marta Makowska

15:45 LEKOATLETYKA finał skok w dal K:
Karolina Kucharczyk

15:50 KAJAKARSTWO finał 200 m jedynka M:
Mateusz Surwiło

15:22 PŁYWANIE eliminacje 100m dowolny M:
Wojciech Makowski

16:10 KAJAKARSTWO ceremonia medalowa 200 m jedynka M:
Mateusz Surwiło

16:26 LEKOATLETYKA ceremonia medalowa bieg 5000m M:
Łukasz Wietecki

16:29 PŁYWANIE eliminacje 50m grzbiet M:
Jacek Czech

17:00 ŻEGLARSTWO runda 7 skud18:
Monika Gibes, Piotr Cichocki

17:20 KOLARSTWO SZOSOWE wyścig ze startu wspólnego K:
Renata Kałuża

17:29 LEKOATLETYKA ceremonia medalowa skok w dal K:
Karolina Kucharczyk

18:30 ŻEGLARSTWO runda 8 skud18:
Monika Gibes, Piotr Cichocki

19:15 KOLARSTWO SZOSOWE wyścig ze startu wspólnego M:
Rafał Wilk, Arkadiusz Skrzypiński

20:00 ŁUCZNICTWO 1/8 finału łuk bloczkowy K:
Milena Olszewska

20:45 SZERMIERKA 1/2 finału szpada drużyna M i K:
Michał Nalewajek, Dariusz Pender, Kamil Rząsa,

Marta Fidrych, Renata Burdon, Marta Makowska

21:15 KOLARSTWO SZOSOWE ceremonia medalowa wyścig ze startu wspólnego K:
Renata Kałuża

21:20 KOLARSTWO SZOSOWE ceremonia medalowa wyścig ze startu wspólnego M:
Rafał Wilk, Arkadiusz Skrzypiński

22:00 ŁUCZNICTWO 1/4 finału łuk bloczkowy K:
Milena Olszewska

22:00 SZERMIERKA mecz o 3 miejsce szpada drużyna M i K:
Michał Nalewajek, Dariusz Pender, Kamil Rząsa, Marta Fidrych, Renata Burdon, Marta Makowska

22:40 PŁYWANIE finał 100m styl motylkowy K:
Paulina Wożniak

22:45/22:51/22:57 LEKOATLETYKA eliminacje bieg 200m K:
Alicja Fiodorow

23:00 ŁUCZNICTWO 1/2 finału łuk bloczkowy K:
Milena Olszewska

23:00 SZERMIERKA finał szpada drużyna M:
Michał Nalewajek, Dariusz Pender, Kamil Rząsa

23:16 PŁYWANIE ceremonia medalowa 100m styl motylkowy K:
Paulina Woźniak

23:30 ŁUCZNICTWO mecz o 3 miejsce łuk bloczkowy K:
Milena Olszewska

23:33 PŁYWANIE finał 400m dowolny K:
Oliwia Jabłońska

23:45 ŁUCZNICTWO finał łuk bloczkowy K:
Milena Olszewska

00:00 SZERMIERKA finał szpada drużyna K:
Marta Fidrych, Renata Burdon, Marta Makowska

00:20 ŁUCZNICTWO ceremonia medalowa łuk bloczkowy K:
Milena Olszewska

00:22 PŁYWANIE ceremonia medalowa 400m dowolny K:
Oliwia Jabłońska

00:30 PŁYWANIE finał 100m dowolny M:
Wojciech Makowski

01:00 SZERMIERKA ceremonia medalowa szpada drużyna M i K:
Michał Nalewajek, Dariusz Pender, Kamil Rząsa, Marta Fidrych, Renata Burdon, Marta Makowska

01:03/01:10 LEKOATLETYKA półfinały bieg 400m K:
Joanna Mazur

01:07 PŁYWANIE finał 50m styl grzbietowy M:
Jacek Czech

01:14 PŁYWANIE ceremonia medalowa 100m dowolny M:
Wojciech Makowski

01:44 PŁYWANIE ceremonia medalowa 50m styl grzbietowy M:
Jacek Czech

Komentarze:
Z profilu Facebook oraz naszej strony
Bądź pierwszy i dodaj komentarz
wyślij
Komentarze: