Informacje o Polskim Komitecie Paraolimpijskim
11 września 2016

IP RIO 2016 KALENDARZ STARTÓW POLAKÓW 14 września – środa

14 września – środa

Od 13:00 do 16:30 KOLARSTWO SZOSOWE jazda ind. na czas K i M:
Rafał Wilk, Arkadiusz Skrzypiński, Renata Kałuża, Anna Harkowska

14:00 KAJAKARSTWO eliminacje 200m K:
Kamila Kubas

14:00 SZERMIERKA eliminacje floret M i K:
Dariusz Pender, Michał Nalewajek, Jacek Gaworski, Marta Makowska

Od 14:00 do 17:25 ŁUCZNICTWO 1/16 finału łuk klasyczny M:
Adam Dudka

14:25 KAJAKARSTWO eliminacje 200m M:
Jakub Tokarz

14:42 PŁYWANIE eliminacje 100m styl klasyczny K:
Paulina Woźniak

15:00 TENIS STOŁWY eliminacje drużyna M:
Rafał Lis, Krzysztof Żyłka

16:25 SZERMIERKA ćwierćfinał floret M:
Dariusz Pender, Michał Nalewajek, Jacek Gaworski

16:30 KAJAKARSTWO eliminacje 200m M:
Matusz Surwiło

16:30 TENIS STOŁWY ćwierćfinał drużyna M:
Rafał Czuper, Maciej Nalepka

16:37 PŁYWANIE eliminacje 50m dowolny M:
Kamil Rzetelski

16:44 PŁYWANIE eliminacje 50m dowolny K:
Joanna Mendak

16:45 KOLARSTWO SZOSOWE ceremonia medalowa jazda ind. na czas K:
Anna Harkowska

16:51 PŁYWANIE eliminacje 4x100m dowolny M:
Polska

17:00 ŻEGLARSTWO runda 5 SKUD 18:
Monika Gibes, Piotr Cichocki

17:00 STRZELECTWO SPORTOWE eliminacje pistolet 50m MIX:
Filip Rodzik, Szymon Sowiński

17:00 SZERMIERKA ćwierćfinał floret K:
Marta Makowska

17:10 KOLARSTWO SZOSOWE ceremonia medalowa jazda ind. na czas M:
Rafał Wilk, Arkadiusz Skrzypiński

17:30 KOLARSTWO SZOSOWE ceremonia medalowa jazda ind. na czas K:
Renata Kałuża

18:00 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW 86 kg K:
Marzena Zięba

18:30 ŻEGLARSTWO runda 6 SKUD 18:
Monika Gibes, Piotr Cichocki

18:30 KOLARSTWO SZOSOWE jazda ind. na czas tandemy M i K:
Przemysław Wegner (pilot Artur Korc), Anna Duzikowska (pilot Natalia Morytko), Iwona Podkościelna (pilot Aleksandra Tecław), Marcin Polak (pilot Michał Ładosz)

19:20 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW ceremonia medalowa 86 kg K:
Marzena Zięba

19:00 SZERMIERKA półfinał floret M i K:
Dariusz Pender, Michał Nalewajek, Jacek Gaworski, Marta Makowska

19:45 STRZELECTWO SPORTOWE finał pistolet 50m MIX:
Filip Rodzik, Szymon Sowiński

19:50 SZERMIERKA walka o 3 miejsce floret M i K:
Dariusz Pender, Michał Nalewajek, Jacek Gaworski,Marta Makowska

Od 20:00 do 21:45 ŁUCZNICTWO 1/8 finału łuk klasyczny M:
Adam Dudka

20:20 SZERMIERKA finał floret M:
Dariusz Pender, Michał Nalewajek, Jacek Gaworski,

20:30 STRZELECTWO SPORTOWE ceremonia medalowa pistolet 50m M:
Filip Rodzik, Szymon Sowiński

21:10 KOLARSTWO SZOSOWE ceremonia medalowa jazda ind. na czas tandemy M:
Przemysław Wegner (pilot Artur Korc), Marcin Polak (pilot Michał Ładosz)

21:20 SZERMIERKA ceremonia medalowa floret M:
Dariusz Pender, Michał Nalewajek, Jacek Gaworski

21:30 TENIS STOŁWY ćwierćfinał drużyna M i K:
Rafał Lis, Krzysztof Żyłka, Natalia Partyka, Karolina
Pęk, Katarzyna Marszał, Patryk Chojnowski, Piotr Grudzień, Marcin Skrzynecki

21:30 KOLARSTWO SZOSOWE ceremonia medalowa jazda ind. na czas tandemy K:
Anna Duzikowska (pilot Natalia Morytko), Iwona Podkościelna (pilot Aleksandra Tecław)

Od 22:00 do 22:45 ŁUCZNICTWO 1/4 finału łuk klasyczny M:
Adam Dudka

22:10 SZERMIERKA finał floret K:
Marta Makowska

22:30/22:37/22:44/22:51 LEKKOATLETYKA eliminacje bieg 400m K:
Joanna Mazur

22:33 LEKKOATLETYKA finał pchnięcie kulą K:
Lucyna Kornobys

22:37 PŁYWANIE finał 100m styl klasyczny K:
Paulina Woźniak

22:40 SZERMIERKA ceremonia medalowa floret K:
Marta Makowska

22:54 LEKKOATLETYKA finał pchnięcie kulą M:
Tomasz Blatkiewicz

Od 23:00 do 23:15 ŁUCZNICTWO 1/2 finału łuk klasyczny M:
Adam Dudka

23:10 PŁYWANIE ceremonia medalowa 100m żabka K:
Paulina Wożniak

23:28 LEKKOATLETYKA finał skok w dal M:
Michał Derus

23:30 ŁUCZNICTWO mecz o 3 miejsce łuk klasyczny M:
Adam Dudka

23:45 ŁUCZNICTWO finał łuk klasyczny M:
Adam Dudka

00:20 ŁUCZNICTWO ceremonia medalowa łuk klasyczny M:
Adam Dudka

00:30 TENIS STOŁWY ćwierćfinał drużyna M i K:
Natalia Partyka, Karolina Pęk, Katarzyna Marszał,

00:38 LEKKOATLETYKA ceremonia medalowa pchnięcie kulą M:
Tomasz Blatkiewicz

01:10 LEKKOATLETYKA ceremonia medalowa skok w dal M:
Michał Derus

01:20 PŁYWANIE finał 50m dowolny K:
Kamil Rzetelski

01:27 PŁYWANIE finał 50m dowolny K:
Joanna Mendak

01:50 PŁYWANIE finał 4x100m dowolny M:
Polska

01:59 PŁYWANIE ceremonia medalowa 50m dowolny K:
Kamil Rzetelski

02:07 PŁYWANIE ceremonia medalowa 50m dowolny K:
Joanna Mendak

02:15 PŁYWANIE ceremonia medalowa 4x100m dowolny M:
Polska

Komentarze:
Z profilu Facebook oraz naszej strony
Bądź pierwszy i dodaj komentarz
wyślij
Komentarze: