Informacje o Polskim Komitecie Paraolimpijskim
11 września 2016

IP RIO 2016 KALENDARZ STARTÓW POLAKÓW 12 września – poniedziałek

12 września – poniedziałek

15:30 SZERMIERKA NA WÓZKACH eliminacje szabla indywidualna M:
Adrian Castro, Grzegorz Pluta

16:00 TENIS NA WÓZKACH III runda singiel M:
Kamil Fabisiak, Tadeusz Kruszelnicki

15:10 PŁYWANIE eliminacje 150m styl zmienny K:
Karolina Hamer

15:22 PŁYWANIE eliminacje 50m styl styl dowolny M:
Wojciech Makowski

15:44 PŁYWANIE eliminacje 100m styl styl motylkowy K:
Oliwia Jabłońska

15:45 LEKKOATLETYKA finał skok w dal M:
Mariusz Sobczak

15:54 PŁYWANIE eliminacje 100m styl styl dowolny M:
Patryk Biskup

16:39/16:46/16:65/17:00/17:07 LEKKOATLETYKA eliminacje 200m K:
Joanna Mazur

17:00 ŻEGLARSTWO runda 1 SKUD18:
Monika Gibes, Piotr Cichocki

17:25 SZERMIERKA NA WÓZKACH ćwierćfinał szabla indywidualna M:
Adrian Castro, Grzegorz Pluta

17:46 LEKKOATLETYKA ceremonia medalowa skok w dal M:
Mariusz Sobczak

18:30 ŻEGLARSTWO runda 2 SKUD18:
Monika Gibes, Piotr Cichocki

19:25 SZERMIERKA NA WÓZKACH półfinał szabla indywidualna M:
Adrian Castro, Grzegorz Pluta

20:15 SZERMIERKA NA WÓZKACH o 3 miejsce szabla indywidualna M:
Adrian Castro, Grzegorz Pluta

21:05 SZERMIERKA NA WÓZKACH finał szabla indywidualna M:
Adrian Castro, Grzegorz Pluta

21:30 SZERMIERKA NA WÓZKACH ceremonia medalowa szabla indywidualna M:
Adrian Castro, Grzegorz Pluta

22:44/22:50/22:56 LEKKOATLETYKA eliminacje 400m K:
Barbara Niewiedział, Arleta Meloch, Sabina Stenka

22:48 LEKKOATLETYKA finał rzut dyskiem M:
Mirosław Madzia

22:53 PŁYWANIE finał 150m styl zmienny K:
Karolina Hamer

23:16 PŁYWANIE finał 50m styl styl dowolny M:
Wojciech Makowski

23:20 LEKKOATLETYKA finał skok wzwyż M:
Maciej Lepiato

23:28 PŁYWANIE ceremonia medalowa 150m styl zmienny K:
Karolina Hamer

23:49 PŁYWANIE finał 100m styl motylkowy K i M:
Oliwia Jabłońska

23:54 PŁYWANIE ceremonia medalowa 50m styl dowolny
Wojciech Makowski

00:10 PŁYWANIE finał 100m styl dowolny M:
Patryk Biskup

00:30 PŁYWANIE ceremonia medalowa 100m styl motylkowy K:
Oliwia Jabłońska

00:51 LEKKOATLETYKA ceremonia medalowa rzut dyskiem M:
Mirosław Madzia

00:52 PŁYWANIE ceremonia medalowa 100m styl dowolny M:
Patryk Biskup

01:03/01:09/01:16 LEKKOATLETYKA półfinał 200m K:
Joanna Mazur

01:21 LEKKOATLETYKA ceremonia medalowa skok wzwyż M:
MaciejLepiato

Komentarze:
Z profilu Facebook oraz naszej strony
Bądź pierwszy i dodaj komentarz
wyślij
Komentarze: