Informacje o Polskim Komitecie Paraolimpijskim
9 września 2016

IP RIO 2016 KALENDARZ STARTÓW POLAKÓW 11 września – niedziela

11 września – niedziela

14:00 ŁUCZNICTWO 1/8 finału drużyna mieszana łuk bloczkowy:
Milena Olszewska, Piotr Sawicki

14:10 WIOŚLARSTWO finał B dwójka mieszana:
Michał Gadowski, Jolanta Majka

14:15 STRZELECTWO SPORTOWE eliminacje pistolet (precyzja) 25m K i M:
Filip Rodzik, Szymon Sowiński

14:30 TENIS STOŁOWY ćwierćfinał singiel M:
Patryk Chojnowski

14:48 PŁYWANIE eliminacje 200m styl zmienny M:
Patryk Biskup

14:56 PŁYWANIE eliminacje 200m styl zmienny K:
Paulina Woźniak

15:00 KOLARSTWO TOROWE eliminacje wyścig na dochodzenie K:
Anna Duzikowska, Iwona Podkościelna

15:04 PŁYWANIE eliminacje 100m styl klasyczny M:
Kamil Rzetelski

15:15 TENIS STOŁOWY półfinał K:
Dorota Nowacka, Krystyna Siemieniecka

15:30 WIOŚLARSTWO finał A dwójka mieszana:
Michał Gadowski, Jolanta Majka

15:45 LEKKOATLETYKA finał 100m M:
Michał Derus

15:47 KOLARSTWO TOROWE finał wyścig 1km M:
Marcin Polak

16:00 LEKKOATLETYKA finał rzut oszczepem M:
Bartosz Tyszkowski

16:00 STRZELECTWO SPORTOWE eliminacje pistolet (szybkość) 25m K i M:
Filip Rodzik, Szymon Sowiński

16:00 WIOŚLARSTWO ceremonia medalowa dwójka mieszana:
Michał Gadowski, Jolanta Majka

16:00 TENIS STOŁOWY półfinał K i M:
Maciej Nalepka, Dorota Bucław

16:00 TENIS NA WÓZKACH II runda singiel/debel M:
Kamil Fabisiak, Tadeusz Kruszelnicki

16:21 LEKKOATLETYKA ceremonia medalowa 100m M:
Michał Derus

16:43 PŁYWANIE eliminacje 200m styl dowolny M:
Jacek Czech

16:45 TENIS STOŁOWY półfinał K:
Karolina Pęk

16:52/16:59 LEKKOATLETYKA eliminacje 1500m M:
Aleksander Kossakowski

17:30 TENIS STOŁOWY półfinał K:
Katarzyna Marszał

18:00 STRZELECTWO SPORTOWE finał pistolet 25m K i M:
Filip Rodzik, Szymon Sowiński

18:15 TENIS STOŁOWY półfinał M i K:
Rafał Lis, Krzysztof Żyłka, Rafał Czuper, Piotr Grudzień, Marcin

Skrzynecki, Natalia Partyka19:00 TENIS STOŁOWY półfinał M:
Patryk Chojnowski

19:15 STRZELECTWO SPORTOWE ceremonia medalowe pistolet 25m K i M:
Filip Rodzik, Szymon Sowiński

20:00 ŁUCZNICTWO 1/4 finału drużyna mieszana łuk bloczkowy:
Milena Olszewska, Piotr Sawicki

21:30 KOLARSTWO TOROWE finał wyścig na dochodzenie K:
Anna Duzikowska, Iwona Podkościelna

21:40 ŁUCZNICTWO 1/2 finału drużyna mieszana łuk bloczkowy:
Milena Olszewska, Piotr Sawicki

21:56 KOLARSTWO TOROWE ceremonia medalowa wyścig na dochodzenie K:
Anna Duzikowska, Iwona Podkościelna

22:30 ŁUCZNICTWO mecz o 3 miejsce drużyna mieszana łuk bloczkowy:
Milena Olszewska, Piotr Sawicki

22:46 PŁYWANIE finał 200m zmienny M:
Patryk Biskup

22:53 PŁYWANIE finał 200m zmienny K:
Paulina Woźniak

22:50 ŁUCZNICTWO finał drużyna mieszana łuk bloczkowy:
Milena Olszewska, Piotr Sawicki

23:40 ŁUCZNICTWO ceremonia medalowa drużyna mieszana łuk bloczkowy:
Milena Olszewska, Piotr Sawicki

23:16 LEKKOATLETYKA finał pchniecie kulą K:
Renata Śliwińska

23:16 PŁYWANIE finał 100m styl klasyczny M:
Kamil Rzetelski

23:28 LEKKOATLETYKA finał skoku w dal K:
Anna Trener – Wierciak

23:30 PŁYWANIE ceremonia medalowa 200m styl zmienny M:
Patryk Biskup

23:31 LEKKOATLETYKA finał 1500m M:
Łukasz Wietecki

23:38 PŁYWANIE ceremonia medalowa 200m styl zmienny K:
Paulina Woźniak

23:50 LEKKOATLETYKA finał 100m K:
Alicja Fiodorow, Katarzyna Piekart

00:20 LEKKOATLETYKA ceremonia medalowa 1500m M:
Łukasz Wietecki

00:26 LEKKOATLETYKA ceremonia medalowa 100m K:
Alicja Fiodorow, Katarzyna Piekart

01:46 PŁYWANIE finał 200m styl dowolny M:
Jacek Czech

02:11 PŁYWANIE ceremonia medalowa 200m styl dowolny M:
Jacek Czech

Komentarze:
Z profilu Facebook oraz naszej strony
Bądź pierwszy i dodaj komentarz
wyślij
Komentarze: