Oficjalna strona Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego

Prezydent zainteresowany rozwojem ruchu paraolimpijskiego

Prezydent zainteresowany rozwojem ruchu paraolimpijskiego

Prezydent RP Andrzej Duda podczas spotkania z Prezesem Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego Łukaszem Szeligą wyraził zainteresowanie rozwojem ruchu paraolimpijskiego w Polsce oraz zadeklarował, że Kancelaria Prezydenta jest gotowa podjąć współpracę w tym zakresie. Rozmowa odbyła się 5 marca na stoku Złoty Groń w Istebnej.

Prezydent

Prezes PKPar Łukasz Szeliga i Prezydent RP Andrzej Duda

W sobotę 5 marca przed południem Prezes Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego Łukasz Szeliga spotkał się na nartach z Prezydentem RP Andrzejem Dudą. Podczas rozmowy na stoku Złoty Groń w Istebnej poruszono temat związany rozwojem ruchu paraolimpijskiego w Polsce. Prezydent Andrzej Duda podkreślił gotowość podjęcia współpracy Kancelarii Prezydenta z Polskim Komitetem Paraolimpijskim w tym zakresie.

Podczas rozmowy na stoku w Istebnej Prezes Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego Łukasz Szeliga zaprosił Prezydenta Andrzeja Dudę do Ośrodka Przygotowań Paraolimpijskich w Wiśle. – Jestem bardzo zadowolony ze spotkania z panem Prezydentem Andrzejem Dudą. Zdaniem Prezydenta ważne jest aby ruch paraolimpijski został w naszym kraju podniesiony do należnej mu rangi – mówi Łukasz Szeliga, Prezes Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego. – Prezydent Andrzej Duda zapewnił, że podczas którejś z następnych wizyt w Wiśle odwiedzi Ośrodek Przygotowań Paraolimpijskich – dodaje.

 

By | 2016-03-18T14:15:32+00:00 Marzec 18th, 2016|Aktualności|0 komentarzy

About the Author: