Informacje o Polskim Komitecie Paraolimpijskim
14 września 2016

Środa na igrzyskach paraolimpijskich: sprawdź starty Polaków!

W środę na igrzyskach paraolimpijskich w Rio wystąpią kolejni nas reprezentanci. O medale powalczą kolarze szosowi, w tym Rafał Wilk, który bronić będzie złotego medalu z Londynu.

Paulina_Wozniak_4I0053

Paulina Wożniak fot. Adrian Stykowski

Wystartuje również kolarka Anna Harkowska, która cztery lata temu w Londynie wywalczyła aż trzy srebrne krążki. Natomiast na pływalni rywalizację na dystansie 50 metrów rozpocznie Joanna Mendak, która w swojej karierze wywalczyła już sześć medali olimpijskich. Na 100 metrów stylem klasycznym popłynie za to Paulina Woźniak – brązowa medalistka z Londynu oraz srebrna z Pekinu.

14 września – środa

13:28 Kolarstwo szosowe – jazda indywidualna na czas K – Anna Harkowska

14:00 SZERMIERKA eliminacje floret indywidualny M i K: Dariusz Pender, Michał Nalewajek, Jacek Gaworski, Marta Makowska

14:05 KAJAKARSTWO eliminacje K1 200m K –  Kamila Kubas

14:15 KAJAKARSTWO eliminacje K1 200m M – Jakub Tokarz

14:30 PŁYWANIE eliminacje 100m stylem klasycznym K – Paulina Wożniak

14:39 Kolarstwo szosowe – jazda indywidualna na czas M – Arkadiusz Skrzypiński

14:42 Kolarstwo szosowe – jazda indywidualna na czas M – Rafał Wilk

14:50 KAJAKARSTWO eliminacje K1 200m M – Matusz Surwiło

15:00 TENIS STOŁOWY eliminacje drużyna M kl. 4-5: Rafał Lis, Krzysztof Żyłka

15:38 Kolarstwo szosowe – jazda indywidualna na czas K – Renata Kałuża

15:51 PŁYWANIE eliminacje 50m stylem dowolnym M – Kamil Rzetelski

16:25 ŁUCZNICTWO 1/16 finału łuk bloczkowy M – Adam Dudka

16:25 SZERMIERKA ćwierćfinał floret indywidualny K – ew. Marta Makowska

16:54 PŁYWANIE eliminacje 50m stylem dowolnym K – Joanna Mendak

17:00 SZERMIERKA ćwierćfinał floret indywidualny M: ew. Dariusz Pender, Michał Nalewajek, Jacek Gaworski

17:00 STRZELECTWO SPORTOWE eliminacje pistolet 50m Mix : Filip Rodzik, Szymon Sowiński

18:05 ŻEGLARSTWO runda 5 skud18: Monika Gibes, Piotr Cichocki

18:00 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW +86 kg K – Marzena Zięba

18:49 Kolarstwo szosowe – jazda indywidualna na czas – Przemysław Wegner  (pilot: Artur Korc)

18:52 Kolarstwo szosowe – jazda indywidualna na czas – Marcin Polak (pilot: Michał Ładosz)

19:00 SZERMIERKA półfinał floret indywidualny M i K: ew.  Jacek Gaworski, Marta Makowska

19:30 SZERMIERKA półfinał floret indywidualny M: ew. Dariusz Pender, Michał Nalewajek

Ok. 19:30 ŻEGLARSTWO runda 6 skud18: Monika Gibes, Piotr Cichocki

19:45 STRZELECTWO SPORTOWE finał pistolet 50m M: ew. Filip Rodzik, Szymon Sowiński

19:51 Kolarstwo szosowe – jazda indywidualna na czas – Anna Duzikowska (pilot: Natalia Morytko)

20:00 Kolarstwo szosowe – jazda indywidualna na czas – Iwona Podkościelna (pilot: Aleksandra Tecław)

20:00 SZERMIERKA o 3. miejsce floret indywidualny M i K: ew.  Jacek Gaworski, Marta Makowska

20:30 SZERMIERKA o 3. miejsce floret indywidualny M: ew. Dariusz Pender, Michał Nalewajek

21:00 SZERMIERKA finał floret indywidualny K: ew.  Marta Makowska

21:30 TENIS STOŁOWY ćwierćfinał drużyna M kl. 3: Rafał Czuper, Maciej Nalepka

21:30 TENIS STOŁOWY ćwierćfinał drużyna M kl. 9-10: Marcin Skrzynecki (kl. 10), Patryk Chojnowski (kl. 10), Piotr Grudzień (kl. 9)

21:30 ŁUCZNICTWO 1/8 finału łuk bloczkowy M – ew. Adam Dudka

22:17 SZERMIERKA finał floret indywidualny M – ew. Jacek Gaworski

22:30 LEKKOATLETYKA finał pchnięcie kulą K – Lucyna Kornobys

22:36 PŁYWANIE finał 100m stylem klasyczny  K – ew. Paulina Wożniak

22:45 ŁUCZNICTWO 1/4 finału łuk bloczkowy M – ew. Adam Dudka

22:47 SZERMIERKA finał floret indywidualny  M – ew. Dariusz Pender, Michał Nalewajek

22:48 LEKKOATLETYKA finał pchnięcie kulą M – Tomasz Blatkiewicz

23:00 lub 00:30 TENIS STOŁOWY ew. ćwierćfinał drużyna M kl. 4-5: Rafał Lis, Krzysztof Żyłka

23:15 ŁUCZNICTWO 1/2 finału łuk bloczkowy M – ew. Adam Dudka

23:23 LEKKOATLETYKA finał skok w dal M – Michał Derus

23:30 ŁUCZNICTWO o 3. miejsce łuk bloczkowy M – ew. Adam Dudka

23:45 ŁUCZNICTWO finał łuk bloczkowy M – ew. Adam Dudka

00:30 TENIS STOŁOWY ćwierćfinał drużyna K kl. 6-10: Katarzyna Marszał (kl. 6), Natalia Partyka
(kl. 10), Karolina Pęk (kl. 9)

00:46 PŁYWANIE finał 50m stylem dowolnym M – ew. Kamil Rzetelski

00:52 PŁYWANIE finał 50m stylem dowolnym M – ew. Joanna Mendak

Źródło: http://sport.tvp.pl/igrzyska-paraolimpijskie-rio/26931215/sroda-na-paraigrzyskach-wyniki-polakow

 

Komentarze:
Z profilu Facebook oraz naszej strony
Bądź pierwszy i dodaj komentarz
wyślij
Komentarze: