Oficjalna strona Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego

Konferencja podsumowująca realizację projektu „Olimpijczyk

Konferencja podsumowująca realizację projektu „Olimpijczyk

Konferencja podsumowująca realizację projektu „Olimpijczyk – przygotowanie zawodników niepełnosprawnych do udziału w Igrzyskach Paraolimpijskich”

Szczegółowy plan konferencji i lista prelegentów

W dniu 14 grudnia 2015 r. w Centrum Olimpijskim PKOL w Warszawie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, w godzinach 10:00 – 15:30 planowana jest konferencja podsumowująca realizację projektu „Olimpijczyk – przygotowanie zawodników niepełnosprawnych do udziału w Igrzyskach Paraolimpijskich”.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele podmiotów zaangażowanych w problematykę sportu paraolimpijskiego, w tym Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej jak również innych instytucji i organizacji zaangażowanych w działania na rzecz sportu osób z niepełnosprawnościami.

Konferencja ma na celu podsumowanie działań w zakresie projektu „Olimpijczyk – przygotowanie zawodników niepełnosprawnych do udziału w Igrzyskach Paraolimpijskich”

Udział w konferencji jest bezpłatny, zgłoszenie swojego udziału w konferencji należy przesłać na załączonym formularzu zgłoszeniowym na konferencję do dnia 07.12.2015 roku na adres e-mail: konferencja@paralympic.org.pl.

Z UWAGI NA OGRANICZONĄ LICZBĘ MIEJSC DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

By | 2015-12-01T21:15:14+00:00 Grudzień 1st, 2015|Aktualności|0 komentarzy

About the Author: